Kalčetissimo

Zabavni večeri igranja namiznega nogometa, ki potekajo vsak petek v društvenem prostoru (nad Bazo, Ajdovščina). Igra se na dveh FABI mizah po sistemu MonsterDYP, ki vam v vsakem krogu izžreba novega sogiralca in nasprotnika. Tako nikoli ne veste proti in s kom boste igrali naslednji krog. Če vas je sogiralec pustil na cedilu, lahko brez težav pridete sami in odigrate partijo namiznega nogometa, saj se v sistem prijavite kot posameznik, ne kot dvojica.

 

KDAJ: Vsak petek od 19:30 do 22:00 (spremembe ali odpovedi večerov so objavljene na naši Facebook strani)

KJE: Društveni prostor, Ajdovščina

KAKO: Igra se po sistemu MonsterDYP, ki vam v vsakem krogu izžreba novega soigralca.

PRIJAVNINA: 1€

Rezultati

Št.Igralec8.9.202315.9.202329.9.20236.10.202313.10.202320.10.20233.11.202310.11.202317.11.20231.12.20238.12.202315.12.202322.12.2023Skupaj
1Aleš Velikonja39468710111181087
2Matej Puc81088911981081
3Matjaž Zorko94481066997981
4Damjan Čoha109999105869
5Nejc Ukmar10111171091169
6Valter Šušmelj875710987667
7Jovica Travar111111111155
8Tomaž Čoha10101131
9Klavdij Kretič7625727
10Nejc (Neco)11718
11Jani Kete10818
12Safet Smajlovič263415
13Sašo Škvarč5813
14Edis Čoha268
15Čupa66
16Elvedin Lević66
17Zoran55
18Jan Špacapan55
19Izet33
20Dimitar22