Primorska Kalčeto Liga

Sezona 2023/2024

Sistem igranja:

Prvi del turnirja poteka po sistemu Round robin. Ekipe so razvrščene v eno skupino v kateri igrajo vsaka proti vsaki. Ta dela traja od 20:00h do 23:00h. (lahko se podaljša, odvisno od števila prijavljenih ekip). Igra se ena tekma do 5 golov, 4:4 izenačenje.

Po zaključenem delu, prve štiri ekipe nadaljujejo v eliminacijo: ekipa na prvem mestu igra proti ekipi na četrtem mestu, ekipa na drugem mestu pa proti ekipi na tretjem mestu. (igra se polfinale, finale in tekmo za tretje mesto). Igra se na dve dobljeni tekmi do 5 golov.

Zadnji dve ekipi na lestvici, pa odigrajo Lucky loosers tekmo. Sistem je isti, igrajo na dve dobljeni tekmi do 5 golov.

Za določitev točk se uporablja sledeči sistem:

MestoTočke
1100
290
380
470
5 – 860
9 – 1650
17 – 3240
33 – 6430

Organizator si pridržuje pravico prilagajanja sistema igranja glede na število prijavljenih ekip. 🙂

Če opazite kakšno napako pri vpisu točk nas o tem obvestite. Ni bilo namerno. 🙂

Novice/obvestila

Če želite prejemati obvestila o prihajajočih turnirjih se lahko prijavite s spodnjim obrazcem.

Lestvica

MestoIme1. PKL – 23.9.20232. PKL – 30.9.20233. PKL – 21.10.20234. PKL – 18.11.20235. PKL – 09.12.20236. PKL – 06.01.20247. PKL – 17.02.20238. PKL – 23.03.20249. PKL – 13.4.202410. PKL – 18.5.2024Skupaj
1Damjan Čoha100909080808060709050790
2Luka Lukežič6010060709070608010060750
3Matej Golob6010060709070608010060750
4Dimitrij Vremec708060501006040606050630
5Aleš Velikonja60905050606050506050580
6Jovica Travar100908080607090570
7Igor Pavletič809060701006090550
8Leoš Obleščak7060607040507050470
9Andrej Peršolja6060607040507050460
10Jani Kete60701001005080460
11Andrej Krečič50805040606050390
12Klavdij Kretič60606060405050380
13Jan Čermelj607060605060360
14Tomaž Čoha8010010080360
15Džemal Ahmetović8010060100340
16Valter Šušmelj606060405050320
17Mirt Hlaj906010070320
18Ervin Burič90905080310
19Matija Šik90509070300
20Nejc Ukmar5060506050270
21Matjaž Zorko50605060220
22Kevin Ukota409080210
23Adriana Tatai40606050210
24Matej Puc608060200
25Tadej Benko805060190
26Matjaž Rebec705060180
27Sebastjan Bizaj10060160
28Marko Štokelj9070160
29Kristina Likar505050150
30Rižner4090130
31Matija Gašpari6060120
32Borna Fanedl6060120
33Amar Fetič6060120
34Bogdan Repič6060120
35Elvedin Lević6060120
36Safet Smajlović6060120
37Sadam5060110
38Matej Štolfa5060110
39Leo Dariš5060110
40David Cankar100100
41Matej Vidergar100100
42Simon Zorman100100
43Matevž Jeras100100
44Tadej Zamuda405090
45Leon (Tragedia)9090
46Marko (Tragedia)9090
47Rene8080
48Ervin Madarević8080
49Tio Brezavšček7070
50Mitja Dolinar6060
51Nenad Čankovič6060
52Esad Hozanović6060
53Kevin Pucer6060
54Marko (R-MIX)6060
55Sebastian (R-MIX)6060
56Živa Zarifa6060
57Matjaž Levac5050
58Dejan Lesičar5050
59Andreja5050
60Timotej Močnik5050
61Gašper Malik5050
62Jurij Žorž5050
63Gregor Kobal5050
64Sanel Smajlović5050
65Jernej Žorž5050
66Urban Verner5050
67Gal Simonič5050
68Rok Remec5050
69Armuš (Ksidro)5050
70Luka (Ksidro)5050
71Tilen S.5050
72Rok Šoštarič5050
73Panda5050
74Arin Hlaj4040
75Mateo4040
76Mark4040
77Ana Crnica4040
78Erik Rudolf4040
79Luka (Naaftaa)4040
80Murgec4040
81Željko4040

Sezona 2022/2023

Sezona 2019/2020

Sezona 2018/2019

Sezona 2017/2018