Primorska Kalčeto Liga

Sezona 2019/2020

 

Mostovna, Nova Gorica Pub za vse, Branik Saloon Bišku, Šempeter Stara šola, Kamnje Siesta Bar, Dornberk Bar Hiša Mladih, Ajdovščina
5. oktober 2019 2. november 2019 30. november, 2019 18. januar 2020 29. februar 2020 april 2020

 

Sistem igranja:

Prijavljene ekipe se naključno razvrsti v skupine kjer odigrajo tekme vsak z vsakim. Igra se eno tekmo do 6 golov. Tekmovanje nadaljuje polovica ekip (pri neparnem številu ekip v skupini igro nadaljuje slabša polovica skupine. Primer: če je v skupini 5 ekip, tekmovanje nadaljujejo 2 ekipi).

Eliminacijski del tekmovanja poteka po sistemu enojne eliminacije, kar pomeni, da je ekipa ob prvem porazu eliminirana iz tekmovanja.

Sistemi za vodenje turnirja enojne eliminacije so na voljo tukaj: https://www.printyourbrackets.com/single-elimination-tournament-brackets.html

Za vodenje turnirja se priporoča orodje Kickertool: https://kickertool.com (uporabi se način turnirja Round Robin).

Eliminacjski del tekmovanja se igra po eno tekmo do 10 golovBrez gol razlike, enostavno prvi do 10.

V kolikor nam ura in število miz dovoljuje, se odigra tudi amaterski del kjer vse izpadle ekipa lahko pokažejo kdo je najboljši med najslabšimi. Ekipa, ki zmaga amaterski del si priigra dodatnih 10 točk na lestvici, ki se prištejejo k točkam, ki so jih zbrali v rednem delu tekmovanja.

Za določitev točk se uporablja sledeči sistem:

Mesto Točke
1 100
2 90
3 80
4 70
5 – 8 60
9 – 16 50
17 – 32 40
33 – 64 30

Organizator si pridržuje pravico prilagajanja sistema igranja glede na število prijavljenih ekip. 🙂

Če opazite kakšno napako pri vpisu točk nas o tem obvestite. Ni bilo namerno. 🙂

 

Lestvica

MestoImeNova GoricaBranikŠempeterKamnjeDornberkAjdovščina - FinaleSkupaj
1Damjan Čoha901008090100460
2Tomaž Čoha100908010060430
3Jovica Travar9010090100380
4Jani Kete1009010060350
5Dimitrij Vremec8080606050330
6Sebastjan Bizaj8080606050330
7Matej Puc6050656080315
8Matej Golob70708090310
9Andrej Krečič6060505070290
10Klavdij Kretič6070505050280
11Luka Lukežič70607080280
12Nejc Ukmar70706060260
13Rok Remec70706060260
14Aleš Velikonja60506050220
15Valter Šušmelj70505050220
16Žiga Vodopivec60505050210
17Jernej Humar60505050210
18Melita Mavrič50605050210
19Jan Čermelj606580205
20Alan Čoha7090160
21Borna Fanedl9060150
22Sanel Smajlovič7060130
23Adriana Tatai5070120
24Safet Smajlovič6060120
25Andrej Peršolja6060120
26Žan Valentinčič6060120
27Aleš Gulič6060120
28Gregor Vodopivec5060110
29Matija Ženko5060110
30Sarah Breginc5050100
31Igor Pavletič100100
32Džemal Ahmetovič100100
33Leo Marohnič9090
34Elvedin Levič7070
35Sebastiaj Pregelj7070
36Andrej Rijavec6060
37Nicolas Olimpo6060
38Marko Matijevič6060
39Lukas Zehrer6060
40Boris Vodopivec5050
41Bogdan Vodopivec5050
42Kristina Likar5050
43Helena Winkler5050
44Mateja Košuta5050
45Patrik Komel5050
46Jernej Lozar5050
47Sašo Škvarč5050
48Deni Hmeljak5050
49Tjan Šen5050
50Urban Uršič5050
51Andreja Žigon5050
52Suzana Pregelj5050
53Tine Žižmond5050
54Boštjan Pišot5050
55Matej Ivančič5050
56Muamer Muhič5050

 

Sezona 2018/2019

Sezona 2017/2018